Strona główna > Praca w biurze > Co sprawia, że biuro jest stylowe?

Co przychodzi Ci na myśl, gdy myślisz o słowie "stylowy"? Czy myślisz o eleganckich liniach, monochromatycznych kolorach, szczególnych kombinacjach dekorów i faktur, czy też o kolorach, tkaninach i świetle?

Każdy ma inne podejście do tego, czym jest styl, ale ogólnie rzecz biorąc, biuro jest stylowe, jeśli wszystko w nim jest w ogólnej harmonii.
Na przykład, kolory muszą się uzupełniać, linie muszą być spójne, kształty muszą wyglądać jakby się zmieniały i przepływały, i nic nie powinno być rażąco nie na miejscu. Dla większości ludzi to właśnie jest prawdziwy styl.

Efekty posiadania stylowego biura to coś więcej niż tylko świetny wygląd. Twoi pracownicy będą chcieli pracować w takiej przestrzeni, wiem, że ja bym chciał! Daje to również doskonałe pierwsze wrażenie gościom, którzy od razu będą mieli profesjonalny obraz firmy.

Kolejną kwestią do przemyślenia jest dobór kolorów. Niektóre kolory wpływają na nastrój, a jeśli chcesz wydobyć ze swoich pracowników to, co najlepsze, czas się o tym dowiedzieć! Błękity i zielenie są idealne dla spokoju, czerwienie i pomarańcze - dla ognia i pasji, a chłodne odcienie szarości, bieli i czerni są równie relaksujące, ale tworzą wrażenie czystości, co ma bezpośredni wpływ na zwiększenie produktywności. Ponownie, chcemy pracować w środowisku, które uważamy za atrakcyjne i stymulujące.

Spójrz na nasze biuro w Calibre. Postawiliśmy na fiolety, szarości i biele, aby nadać naszej przestrzeni ciepły i innowacyjny charakter.

Co o tym sądzisz?

Nie zapomnij podzielić się swoimi pomysłami na styl biurowy na naszej stronie na Twitterze, aby rozpocząć szeroko zakrojony katalog pomysłów!